Hospedaria Aconchego 6
| Wi-Fi WiFi | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken | Eigen strand Strandtoegang |
| Kindvriendelijk Kinderspeelruimte | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Op een welgelegen locatie op 6 minuten loopafstand van Mercado Ferrugem, biedt Hospedaria Aconchego 6 Garopaba appartement van 30 m² plaats aan maximaal 6 gasten. Met een binnenplaats en een speelgedeelte, is dit appartement gelegen op 3 km van het strand Ouvidor.
Dit 1-badkamer appartement is gelegen op rijafstand van 10 minuten van het strand Praia do Silveira. Het Strand van Barra da Ferrugem ligt binnen een paar straten van deze accommodatie.
Hospedaria Aconchego 6 appartementen zijn voorzien van airconditioning, en bieden een patio en een balkon, evenals uitzicht over de binnenplaats. Bij dit appartement zijn een apart toilet en een douche aanwezig voor uw comfort.
De accommodatie biedt voorzieningen voor het zelf koken, zoals een complete keuken, en een eetgedeelte en een eethoek buiten voor het gemak van de gasten.
- Locale bezienswaardigheiden
- strand Ferrugem871 km
- strand Ouvidor3790 km
- Sambaqui1372 km
- Barra Beach1636 km
- Ouvidor3907 km
- Oficinas Liticas1297 km
- Lagoa da Garopaba e do Siriu604 km
- Praia Da Barra da Ferrugem1356 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Hercílio Luz86 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- VIP in- en uitchecken
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Kleedkamer
- Allergievrije kamers
- Brandblussers
- Toegangssleutel
Horeca
- Gedeelde keuken
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Buiten eethoek
- Picknickplaats/ Tafels
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
Diensten
- Huishouding
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Mini bar
- Geluiddichte kamers
- Patio
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Flat-screen TV
- Kinderspeelruimte
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Hospedaria Aconchego 6 appartement.
Gasten van Hospedaria Aconchego 6 appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Encantada Lagoon, op 7 km afstand. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Praia do Ouvidor (4 km) en het strand Silveira (4,1 km). - ❓
Hoeveel kost het om Hospedaria Aconchego 6 appartement te boeken?
De prijs van het boeken van Hospedaria Aconchego 6 appartement is $83. - ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Hospedaria Aconchego 6 appartement?
Hospedaria Aconchego 6 appartement heeft privéparkeren. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Hospedaria Aconchego 6 appartement?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Hospedaria Aconchego 6 appartement. - ❓
Wat is precies de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 30 vierkante meter.